Sale! Spodnie 5.11 STRYKE FLEX-TAC STORM View larger

Spodnie 5.11 STRYKE FLEX-TAC STORM

New product

Taktyczne spodnie 5.11 STRYKE PANT FLEX-TAC

74369

More details

3 Items

Warning: Last items in stock!

89,43 zł

More info

Taktyczne spodnie 5.11 STRYKE PANT FLEX-TAC

74369

 

Spodnie Stryke z materiału Flex-Tac™ to kolejna nowość 5.11 Tactical. Flex-Tac™ to lekki, oddychający materiał, będący połączeniem poliestru i bawełny w technologii Ripstop.

 

Zawiera przędzę rozciąganą mechanicznie, co oznacza, że rozciąganie i przywracanie pierwotnego kształtu materiału jest uzyskiwane bez stosowania spandeksu.
Dodatkowo pokryty jest powłoką odporną na blaknięcie, plamy i zabrudzenia. Spodnie posiadają automatycznie regulowany pas tunelowy, z kolei pętle z przodu pasa umożliwiają zamocowanie odznaki.

Wyposażone są też w oryginalny zamek YKK® oraz zatrzask Prym®. Dyskretne „podwójne kolana” mają wewnętrzną kieszeń na osłonę. Przednia kieszeń ze ściągaczem, głęboka kieszeń boczna o wzmocnionym brzegu oraz skośne kieszenie cargo zapewniają dużo miejsca na drobne elementy wyposażenia.

 

Spodnie taktyczne 5.11 to kultowy i najbardziej rozpoznawalny produkt tej firmy. Zostały stworzone w 1968 jako spodnie do wspinaczki górskiej. Zainteresowało się nimi także biuro FBI, dostrzegając w nich uniwersalny produkt przydatny podczas treningu. Dziś spodnie taktyczne 5.11 są regulaminową częścią odzieży, używaną w centrum szkoleń Akademii Narodowej FBI w Quantico. 

  • automatycznie regulowany pas tunelowy zapewnia wygodę
  • pętle z przodu pasa umożliwiają zamocowanie odznaki
  • nisko profilowe , skośne kieszenie umożliwiają szybki dostęp
  • oryginalny zamek YKK oraz zatrzask PRYM
  • dyskretne podwójne kolana z wewnętrzną kieszenią na osłonę kolana .
  • materiał odporny na blaknięcia o plamy

CO TO JEST FLEX-TAC

 

Flex-Tac to wysokowydajny materiał wykorzystujący firmowe włókna, opracowany wyłącznie przez 5.11 Tactical.

Łączy on w sobie wszystkie zalety różnych materiałów używanych do szycia spodni , opracowanych przez naszą firmę w ciągu ostatnich pięciu lat , dzięki wsłuchiwaniu się w to co mają do powiedzenia użytkownicy końcowi naszych produktów. Lekki , oddychający materiał będący połączeniem poliestru i bawełny w technologi RipStop zawiera przędze rozciągana mechanicznie , co oznacza, że rozciąganie i przywracanie pierwotnego kształtu materiału jest uzyskanie bez stosowania spandexu. Co za tym idzie, właściwości w zakresie oddychania, zachowania koloru oraz trwałość są lesze w porównaniu z innymi materiałami bawełna/spandex dostępnymi obecnie na rynku.

 

 

 
Spodnie sprzedajemy bez paska.

 

INTERPRETACJA ROZMIARU USA

42 - obwód pasa 42" = 106,5 cm

32 - długość nogawki 32" = 81,5 cm

 

pozostałe wymiary które pomogą znaleźć twój rozmiar

28" = 71 cm

30" = 76 cm

32" = 81,5 cm

34" = 86,5 cm

36" = 91,5 cm

38" = 96,5 cm

40" = 101,5 cm

42" = 106,5 cm

44" = 112 cm

długość nogawki: od 30" do 36"

obwód pasa: od 28" do 44"

 

Przeznaczenie 5.11
5. 11 to synonim wygody, zarówno podczas służby, jak i w cywilu. Firma wyznaje filozofię „24-7”, co oznacza, że dostarcza ubrania, które są zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały wszystkie wymagania podczas pełnienia służby, w trakcie podróży, podczas akcji, codziennie przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. 5.11 tworząc nowe produkty opiera się przede wszystkim na opinii przyszłych użytkowników. Wszystkie produkty 5.11 powstają we współpracy z ludźmi, dla których obrona porządku publicznego
i profesjonalne szkolenia taktyczne to codzienność.

Rekomendacja

Odzież i wyposażenie marki 5.11 są oficjalnie rekomendowane przez amerykańską organizację NTOA (NATIONAL TACTICAL OFFICERS ASSOCIATION) – skupiającą szkoleniowców sił specjalnych wojska i policji w USA. Dziś oferta 5.11 dostępna jest dla wszystkich tych, którzy potrafią docenić jakość i wygodę sprzętu oferowanego dotychczas zamkniętemu kręgowi pracowników służb mundurowych

 

 

 

 
 W razie braku dostępnych rozmiarów jest możliwość zamówienia towaru . Prosimy o kontakt telefoniczny na numery podane powyżej

 

Spodnie dostępne od ręki. Nie sprzedajemy przedmiotów, których nie posiadamy.

 

Po zakończonej transakcji kupujący otrzymuje:
- paragon fiskalny, lub
- fakturę VAT na życzenie kupującego.